
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Puterea
11
Tipul becului
Lampa fluorescenta
Temperatura culorii
Alb rece (5200-10000 K)
| Marca comerciala | Camelion |
| Model | KD-017A C01 white 3277 |
| Puterea | 11 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Lampa de masa |
| Culoare | Alb |
| Posibilitate de montare pe acoperire | Nu |
| Forma bazei | Ovala |
| Inaltime, cm | 39 |
| Adincime, cm | 8 |
| Latime, cm | 17 |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.0 |
| Sursa de alimentare | Retea 220-230 V |
| Numarul de becuri | 1 |
| Puterea unui bec (w) | 11 |
| Tipul becului | Lampa fluorescenta |
| Suprafata iluminarii | 10 m si mai mult |
| Materialul carcasei | Metal |
| Materialul bazei | Plastic |
| Locatia intrerupatorului | Pe plafon |
| Plafon reglabil | Da |
| Forma plafonului | Dreptunghiulara |
| Stativ reglabil | Da |
| Tipul corpului | Plastic |
| Tipul de soclu | 2G7 |
| Temperatura culorii | Alb rece (5200-10000 K) |
| Putere lampii, W | 11-18 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă