
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Tipul
Kimono p/judo 500g/m2
Gender
Unisex
Grupa
Kimono
Virsta
Copii
Culoare
Alb
| Marca comerciala | Adidas |
| Model | J500 |
| Tipul | Kimono p/judo 500g/m2 |
| Marime | 170cm |
| Gender | Unisex |
| Compozitie | Bumbac 60%, poliester 40% |
| Grupa | Kimono |
| Virsta | Copii |
| Marime UE | 170cm |
| Culoare | Alb |
| Modelul | J500 |
| Tara de origine | Pakistan |
| Denumire model | Judo Kimono |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă