
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Tipul
Kimono p/judo 650g/m2
Gender
Unisex
Grupa
Kimono
Virsta
Adulti
Culoare
Alb
| Marca comerciala | Green Hill |
| Model | JSSCS-10370 |
| Tipul | Kimono p/judo 650g/m2 |
| Marime | 185cm |
| Gender | Unisex |
| Compozitie | Bumbac 100 % |
| Grupa | Kimono |
| Virsta | Adulti |
| Marime UE | 185cm |
| Culoare | Alb |
| Modelul | JSSCS-10370 |
| Tara de origine | Pakistan |
| Denumire model | Judo Suit Semi Competition |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă