
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Tipul
Kimono p/taekwondo 240g/m2
Gender
Unisex
Grupa
Kimono
Virsta
Adulti
Culoare
Alb
| Marca comerciala | DAEDO |
| Model | TA 1021 |
| Tipul | Kimono p/taekwondo 240g/m2 |
| Marime | 150cm |
| Gender | Unisex |
| Compozitie | poliester 80%, bumbac 20% |
| Grupa | Kimono |
| Virsta | Adulti |
| Marime UE | 150cm |
| Culoare | Alb |
| Modelul | TA 1021 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Doboc |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă