
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Culoare
Galben-roz
Gender
Femei
Grupa
Husa p/u covoras
Virsta
Copii
| Marca comerciala | Sport |
| Model | 3819449 |
| Tipul | Husa p/u covoras |
| Culoare | Galben-roz |
| Gender | Femei |
| Compozitie | Poliester, plastic, metal |
| Grupa | Husa p/u covoras |
| Virsta | Copii |
| Marime UE | 600 ml |
| Marime | 600 ml |
| Modelul | 3819449 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Set husa petru covorasi + sticla 600 ml |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă