
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Whirlpool |
| Numarul de elemente | 1 |
| Model | 481281729088 |
| Specificul | 3M diametru 100mm |
| Tara de productie | Italia |
| Tipul | Gofra |
| Diametrul, mm | 127 mm |
| Lungimea (cm) | 300 cm |
| Material | Aluminiu |
| Compatibilitate | Toate tipurile de hote |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă