
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Zoom |
| Model | MTB620mm |
| Tipul | Volan |
| Culoare | Negru |
| Marime | 31.8 mm |
| Gender | Unisex |
| Compozitie | 100% Aluminiu |
| Grupa | Ghidon |
| Virsta | Adulti |
| Tara de origine | SUA |
| Denumire model | MTB620 mm, 31.8 mm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă