
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Auto-deconectare
1
Pulverizare
1
Tipul
Generator de aburi
Puterea aburului
150 g/min
Lovitura de aburi
180 g/min si mai mult
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Tefal |
| Greutate, kg | 5.1 |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Non-stick |
| Model | GV9620E0 |
| Tara de productie | Franta |
| Tipul | Generator de aburi |
| Culoare | Negru |
| Lungimea cablului de retea, m | 1.5-1.9 |
| Rezervor de apa | 500 ml si mai mult |
| Puterea | 2600-2799 W |
| Greutate | Categorie grea (mai mult de 1.5 kg) |
| Aburire verticala | Da |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Da |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Nu |
| Inaltime, cm | 29 |
| Adincime, cm | 42 |
| Latime, cm | 25 |
| Presiune de aburi (Bar) | 8 |
| Rezervor p/u apa | Detasabil |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.7 |
| Protectie impotriva supraincalzirii boilerului | Nu |
| Buton auto-curatare | Da |
| Cartus anti-calcar | Nu |
| Bara anti-calcar | Nu |
| Nr. de regimuri de emisie a aburilor | 6 |
| Denumire | Durilium Airglide Autoclean |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Suport termoizolator | Nu |
| Volumul rezervorului (ml) | 1900 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 650 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 180 |
| Puterea aburului | 150 g/min |
| Lovitura de aburi | 180 g/min si mai mult |
| Consum de energie, W | 2600 |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | Pe boiler |
| Reglarea temperaturei | Automat |
| Regulator de aburi | Da |
| Cablu pivotant | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă