
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Generator de aburi, Consum de energie, W: 2600,
Auto-deconectare
1
Pulverizare
1
Tipul
Generator de aburi
Puterea aburului
90-149 g/min
Lovitura de aburi
180 g/min si mai mult
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Tefal |
| Greutate, kg | 5.1 |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Metaloceramica |
| Model | GV9221E0 |
| Specificul | Protectie оmpotriva scarii |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Generator de aburi |
| Culoare | Albastru |
| Lungimea cablului de retea, m | 1.5-1.9 |
| Rezervor de apa | 500 ml si mai mult |
| Greutate | Categorie grea (mai mult de 1.5 kg) |
| Puterea | 2800 W si mai mult |
| Aburire verticala | Da |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Da |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Nu |
| Inaltime, cm | 29.4 |
| Adincime, cm | 39.8 |
| Latime, cm | 24.3 |
| Presiune de aburi (Bar) | 7.6 |
| Rezervor p/u apa | Incorporat |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.6 |
| Protectie impotriva supraincalzirii boilerului | Nu |
| Buton auto-curatare | Nu |
| Cartus anti-calcar | Nu |
| Bara anti-calcar | Nu |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Suport termoizolator | Nu |
| Virf | Cu abur |
| Volumul rezervorului (ml) | 1800 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 550 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 140 |
| Puterea aburului | 90-149 g/min |
| Lovitura de aburi | 180 g/min si mai mult |
| Consum de energie, W | 2600 |
| Dispozitiv p/u depozitare | Da |
| Cablu pivotant | Da |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | Pe boiler |
| Reglarea temperaturei | Electronic |
| Regulator de aburi | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă