
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Auto-deconectare
1
Lovitura de aburi
180 g/min si mai mult
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 3.2 |
| Garantie, luni | 24 |
| Lungimea cablului de retea, m | 1.5-1.9 |
| Rezervor de apa | 500 ml si mai mult |
| Material | Non-stick |
| Model | TDS4040 |
| Puterea | 2300-2599 W |
| Tipul | Generator de aburi |
| Culoare | Alb-violet |
| Greutate | Categorie grea (mai mult de 1.5 kg) |
| Aburire verticala | Da |
| Pulverizare | Da |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Da |
| Inaltime, cm | 19.3 |
| Adincime, cm | 38.5 |
| Latime, cm | 26.3 |
| Presiune de aburi (Bar) | 5.5 |
| Rezervor p/u apa | Incorporat |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.9 |
| Protectie impotriva supraincalzirii boilerului | Da |
| Buton auto-curatare | Da |
| Bara anti-calcar | Da |
| Nr. de regimuri de emisie a aburilor | 2 |
| Pahar gradat | Da |
| Reglare mecanica | Slider |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Denumire | Palladium-glissee |
| Virf | Canelura pentru butoane |
| Volumul rezervorului (ml) | 1400 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 180 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 120 |
| Lovitura de aburi | 180 g/min si mai mult |
| Consum de energie, W | 2400 |
| Dispozitiv p/u depozitare | Da |
| Cablu pivotant | Da |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | Pe boiler |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă