
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Kitfort |
| Greutate, kg | 9 |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | КТ-2403 |
| Puterea | 144 |
| Specificul | o zona de temperatura |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Frigider de vin |
| Num zone climatice | 1 |
| Inaltime, cm | 27 |
| Adincime, cm | 41 |
| Latime, cm | 50 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 27x50x41 |
| Inaltime frigiderului | Mai putin de 120 cm |
| Latime frigiderului | 40-55 cm |
| Adincime frigiderului | Pina la 49 cm |
| Reglarea directiei de deschidere a usii | Da |
| Indicarea pornirii | Da |
| Materialul rafturilor | Metal |
| Numarul de rafturi in frigider | 2 |
| Volum total (l) | Mai putin de 150 l |
| Volumul camerei frigiderului, (l) | 23 |
| Numarul de sticle stocate | 8 |
| Volumul camerei frigiderului | Pina la 100 l |
| Cantitate maxima de sticle | Pina la 20 buc. |
| Tip de iluminari | Led |
| Gestionare | Electronic |
| Nivelul de zgomot, dB | 30 |
| Agent frigorific | R600A |
| Tipul compresorului | standart |
| Culoare | Negru |
| Intervalul de temperatura in camera: | +8°C~+18°C |
| Termostatul reglabil | Da |
| Clasa eficientei energetice | B |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă