
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Inaltime, cm
129-139
Adincime, cm
45
Greutate maxima, kg
136
Materialul sezutului
Piele artifciala, textile
Inaltimea sezut
42-52 cm
| Marca comerciala | Razer |
| Greutate, kg | 22.7 |
| Garantie, luni | 24 |
| Greutate maxima, kg | 136 |
| Model | Chair Iskur V2 Leather/Black |
| Tara de productie | China |
| Culoare | Negru |
| Material cadru | Metal |
| Inaltime, cm | 129-139 |
| Adincime, cm | 45 |
| Latime, cm | 51 |
| Tipul | Fotoliu gaming |
| Materialul sezutului | Piele artifciala, textile |
| Culoarea sezutului | Negru |
| Latimea sezut | 51 cm |
| Inaltimea sezut | 42-52 cm |
| Materialul spatarului | Piele artificiala, textila |
| Culoarea spatarului | Negru |
| Inclinarea spatarului, grade | 90-152 |
| Latimea spatarului | 51 cm |
| Inaltimea spatarului | 82 cm |
| Reglarea cotierei | Da |
| Tipul de umplutura | Spuma poliuretanica |
| Materialul cotierei | Plastic |
| Suport pentru gat | Da |
| Suport lombar | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă