Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Putere, (W)
2200
Reglarea temperaturei
Mecanic
Modul de conectare la retea
Cu fir
Materialul talpii
Non-stick
| Marca comerciala | Vitek |
| Garantie, luni | 24 |
| Lungime cablului de retea | 1.5-1.9 m |
| Rezervor de apa | 250-490 ml |
| Material | Teflon |
| Model | VT-8308 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Fier de calcat |
| Culoare | Violet |
| Greutate | Categorie usoara (pina la 1.3 kg) |
| Generator de aburi incorporat | Da |
| Aburire verticala | Da |
| Pulverizare | Da |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Da |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.8 |
| Pahar gradat | Da |
| Reglare mecanica | Rotitor |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Denumire | UltraCare |
| Materialul talpii | Non-stick |
| Volumul rezervorului (ml) | 260 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 130 |
| Putere, (W) | 2200 |
| Bara anti-calcar | Da |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | In fata |
| Adaugarea apei in timpul calcarii | Da |
| Regulator de aburi | Mecanica |
| Modul de conectare la retea | Cu fir |
| Cablu pivotant | Da |
| Tipul fierul de calcat | P/u uz casnic |
| Tip de calcare | Сalcare cu aburi si uscata |
| Lovitura de aburi | 120-149 g/min |
| Puterea aburului | 90-149 g/min |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă