Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Auto-deconectare
1
Putere, (W)
2600
Reglarea temperaturei
Mecanic
Modul de conectare la retea
Fara fir
Materialul talpii
Ceramica
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Tefal |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Ceramicа |
| Model | FV9970E0 |
| Tara de productie | Franta |
| Culoare | Rosu-alb |
| Tipul | Fier de calcat |
| Lungime cablului de retea | 1.5-1.9 m |
| Rezervor de apa | 250-490 ml |
| Aburire verticala | Da |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Da |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Nu |
| Inaltime, cm | 23 |
| Adincime, cm | 36 |
| Latime, cm | 20 |
| Display digital | Nu |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.8 |
| Buton auto-curatare | Da |
| Cartus anti-calcar | Nu |
| Bara anti-calcar | Da |
| Reglare mecanica | Rotitor |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Geanta p/u pastrare | Nu |
| Suport termoizolator | Nu |
| Volumul rezervorului (ml) | 300 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 180 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 35 |
| Puterea aburului | 150 g/min si mai mult |
| Lovitura de aburi | 180 g/min si mai mult |
| Putere, (W) | 2600 |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | In fata |
| Regulator de aburi | Mecanica |
| Maner pliant | Nu |
| Modul de conectare la retea | Fara fir |
| Cablu pivotant | Nu |
| Tipul fierul de calcat | P/u uz casnic |
| Tip de calcare | Сalcare cu aburi si uscata |
| Materialul talpii | Ceramica |
| Puterea, W | 2600-2799 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă