
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Auto-deconectare
1
Putere, (W)
2200
Reglarea temperaturei
Mecanic
Modul de conectare la retea
Cu fir
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Scarlett |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Ceramicа |
| Model | SCSi30k05 |
| Tara de productie | China |
| Culoare | Alb-albastru deschis |
| Tipul | Fier de calcat |
| Greutate | Categorie usoara (pina la 1.3 kg) |
| Aburire verticala | Da |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Da |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Nu |
| Inaltime, cm | 20 |
| Adincime, cm | 8.5 |
| Latime, cm | 8.5 |
| Display digital | Nu |
| Lungimea cablului de retea (m) | 2 |
| Buton auto-curatare | Nu |
| Cartus anti-calcar | Da |
| Bara anti-calcar | Da |
| Pahar gradat | Da |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Geanta p/u pastrare | Nu |
| Suport termoizolator | Nu |
| Volumul rezervorului (ml) | 250 |
| Lovitura de aburi (g/min) | Da |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 100 |
| Puterea aburului | Pina la 90 g/min |
| Lovitura de aburi | 120-149 g/min |
| Putere, (W) | 2200 |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | De sus |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Regulator de aburi | Da |
| Maner pliant | Nu |
| Modul de conectare la retea | Cu fir |
| Cablu pivotant | Nu |
| Tipul fierul de calcat | P/u uz casnic |
| Tip de calcare | Сalcare cu aburi si uscata |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă