Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Auto-deconectare
0
Putere, (W)
2200
Reglarea temperaturei
Mecanic
Modul de conectare la retea
Cu fir
Materialul talpii
Non-stick
| Auto-deconectare | Nu |
| Marca comerciala | Scarlett |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Teflon |
| Model | SC-SI30P04 |
| Tara de productie | China |
| Culoare | Alte culori |
| Generator de aburi incorporat | Da |
| Tipul | Fier de calcat |
| Greutate | Categorie usoara (pina la 1.3 kg) |
| Lungime cablului de retea | 1.5-1.9 m |
| Rezervor de apa | 250-490 ml |
| Aburire verticala | Da |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Da |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Nu |
| Display digital | Nu |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.8 |
| Buton auto-curatare | Nu |
| Cartus anti-calcar | Nu |
| Bara anti-calcar | Nu |
| Pahar gradat | Da |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Geanta p/u pastrare | Nu |
| Suport termoizolator | Nu |
| Denumire | Simple Pro |
| Materialul talpii | Non-stick |
| Volumul rezervorului (ml) | 360 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 100 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 30 |
| Lovitura de aburi | Mai putin de 120 g/min |
| Puterea aburului | 90-149 g/min |
| Putere, (W) | 2200 |
| Dispozitiv p/u depozitare | Pe capat |
| Stringerea cablului, avt | Nu |
| Modul de conectare la retea | Cu fir |
| Cablu pivotant | Da |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | In fata |
| Adaugarea apei in timpul calcarii | Da |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Regulator de aburi | Mecanica |
| Maner pliant | Nu |
| Tipul fierul de calcat | P/u uz casnic |
| Tip de calcare | Calcare uscata |
| Puterea, W | Mai putin de 2300 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă