
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Putere, (W)
3200
Reglarea temperaturei
Mecanic
Materialul talpii
Metaloceramica
Modul de conectare la retea
Cu fir
Auto-deconectare
1
| Seria | 7500 series |
| Putere, (W) | 3200 |
| Tipul fierul de calcat | P/u uz casnic |
| Tip de calcare | Сalcare cu aburi si uscata |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Reglare mecanica | Rotitor |
| Materialul talpii | Metaloceramica |
| Denumire | SteamGlide Elite |
| Virf | Canelura pentru butoane |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | In fata |
| Lovitura de aburi (g/min) | 260 |
| Modul de conectare la retea | Cu fir |
| Cablu pivotant | Da |
| Auto-deconectare | Da |
| Pulverizare | Da |
| Aburire verticala | Da |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Da |
| Inaltime, cm | 15.3 |
| Latime, cm | 12.88 |
| Adincime, cm | 31.95 |
| Tipul | Fier de calcat |
| Marca comerciala | Philips |
| Model | DST751080 |
| Material | Metaloceramica |
| Rezervor de apa | 250-490 ml |
| Generator de aburi incorporat | Da |
| Lungime cablului de retea | 2-2.4 m |
| Culoare | Albastru / Auriu |
| Tara de productie | China |
| Garantie, luni | 24 |
| Greutate | Categorie grea (mai mult de 1.5 kg) |
| Lungimea cablului de retea (m) | 2 |
| Volumul rezervorului (ml) | 300 |
| Regulator de aburi | Mecanica |
| Nr. de regimuri de emisie a aburilor | 2 |
| Puterea, W | 2800 W si mai mult |
| Lovitura de aburi | 180 g/min si mai mult |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 55 |
| Puterea aburului | Pina la 90 g/min |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă