
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Fier de calcat de drum, Putere, (W): 1100, Materialul talpii: Ceramica, Volumul rezervorului (ml): 60
Auto-deconectare
0
Putere, (W)
1100
Reglarea temperaturei
Mecanic
Modul de conectare la retea
Cu fir
Materialul talpii
Ceramica
| Auto-deconectare | Nu |
| Marca comerciala | Vitek |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Ceramicа |
| Model | VT1269 |
| Tara de productie | China |
| Culoare | Albastru |
| Generator de aburi incorporat | Nu |
| Rezervor de apa | Pina la 250 ml |
| Greutate | Categorie usoara (pina la 1.3 kg) |
| Lungime cablului de retea | 1.5-1.9 m |
| Tipul | Fier de calcat de drum |
| Aburire verticala | Nu |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Da |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Nu |
| Inaltime, cm | 20 |
| Adincime, cm | 9.5 |
| Latime, cm | 9 |
| Display digital | Nu |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.7 |
| Buton auto-curatare | Nu |
| Cartus anti-calcar | Nu |
| Bara anti-calcar | Nu |
| Nr. de regimuri de emisie a aburilor | 1 |
| Reglare mecanica | Rotitor |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Denumire | Ceramic UltraCare |
| Virf | Canelura pentru butoane |
| Materialul talpii | Ceramica |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Geanta p/u pastrare | Nu |
| Suport termoizolator | Nu |
| Volumul rezervorului (ml) | 60 |
| Putere, (W) | 1100 |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | In fata |
| Adaugarea apei in timpul calcarii | Nu |
| Regulator de aburi | Mecanica |
| Maner pliant | Da |
| Stringerea cablului, avt | Nu |
| Modul de conectare la retea | Cu fir |
| Cablu pivotant | Da |
| Tipul fierul de calcat | Portabil |
| Tip de calcare | Сalcare cu aburi si uscata |
| Puterea, W | Mai putin de 2300 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă