Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Auto-deconectare
1
Putere, (W)
1000
Reglarea temperaturei
Mecanic
Modul de conectare la retea
Cu fir
Materialul talpii
Ceramica
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Vitek |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Ceramicа |
| Model | VT-8305 |
| Tara de productie | China |
| Culoare | Violet |
| Rezervor de apa | Pina la 250 ml |
| Greutate | Categorie usoara (pina la 1.3 kg) |
| Tipul | Fier de calcat de drum |
| Lungime cablului de retea | 2-2.4 m |
| Aburire verticala | Nu |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Nu |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Da |
| Inaltime, cm | 13 |
| Adincime, cm | 12.5 |
| Display digital | Nu |
| Lungimea cablului de retea (m) | 2 |
| Buton auto-curatare | Nu |
| Cartus anti-calcar | Nu |
| Bara anti-calcar | Nu |
| Pahar gradat | Da |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Geanta p/u pastrare | Nu |
| Suport termoizolator | Nu |
| Reglare mecanica | Rotitor |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Volumul rezervorului (ml) | 70 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 120 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 20 |
| Lovitura de aburi | 120-149 g/min |
| Puterea aburului | 90-149 g/min |
| Putere, (W) | 1000 |
| Dispozitiv p/u depozitare | Pe capat |
| Modul de conectare la retea | Cu fir |
| Cablu pivotant | Da |
| Regulator de aburi | Mecanica |
| Maner pliant | Da |
| Tipul fierul de calcat | Portabil |
| Tip de calcare | Calcare uscata |
| Materialul talpii | Ceramica |
| Puterea, W | Mai putin de 2300 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă