Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Auto-deconectare
1
Putere, (W)
2800
Modul de conectare la retea
Cu fir/fara fir
Materialul talpii
Aluminiu
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Braun |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Inox |
| Model | SI9188BK |
| Tara de productie | Ungaria |
| Culoare | Negru |
| Tipul | Fier de calcat |
| Rezervor de apa | 250-490 ml |
| Lungime cablului de retea | 2.5-2.9 m |
| Aburire verticala | Da |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Da |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Da |
| Display digital | Nu |
| Lungimea cablului de retea (m) | 2.5 |
| Buton auto-curatare | Nu |
| Cartus anti-calcar | Nu |
| Bara anti-calcar | Nu |
| Nr. de regimuri de emisie a aburilor | 2 |
| Denumire | Eloxal |
| Virf | Cu abur |
| Materialul talpii | Aluminiu |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Geanta p/u pastrare | Nu |
| Suport termoizolator | Nu |
| Volumul rezervorului (ml) | 350 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 230 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 50 |
| Puterea aburului | 150 g/min si mai mult |
| Lovitura de aburi | 180 g/min si mai mult |
| Putere, (W) | 2800 |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | In fata |
| Regulator de aburi | Mecanica |
| Maner pliant | Nu |
| Modul de conectare la retea | Cu fir/fara fir |
| Cablu pivotant | Da |
| Tipul fierul de calcat | P/u uz casnic |
| Tip de calcare | Сalcare cu aburi si uscata |
| Puterea, W | 2600-2799 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă