
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Auto-deconectare
0
Reglarea temperaturei
Mecanic
Modul de conectare la retea
Cu fir
Materialul talpii
Ceramica
| Auto-deconectare | Nu |
| Marca comerciala | Bosch |
| Garantie, luni | 12 |
| Material | Ceramicа |
| Model | TDA3024010 |
| Tara de productie | Spania |
| Tipul | Fier de calcat |
| Culoare | Alte culori |
| Generator de aburi incorporat | Da |
| Rezervor de apa | 250-490 ml |
| Greutate | Categotie ordinara (1.3 - 1.5 kg) |
| Lungime cablului de retea | 2-2.4 m |
| Aburire verticala | Da |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Da |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Da |
| Display digital | Nu |
| Lungimea cablului de retea (m) | 2 |
| Buton auto-curatare | Nu |
| Cartus anti-calcar | Nu |
| Bara anti-calcar | Da |
| Nr. de regimuri de emisie a aburilor | 6 |
| Denumire | Ceranium Glissee |
| Materialul talpii | Ceramica |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Geanta p/u pastrare | Nu |
| Suport termoizolator | Nu |
| Volumul rezervorului (ml) | 320 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 150 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 40 |
| Lovitura de aburi | 150-179 g/min |
| Puterea aburului | 150 g/min si mai mult |
| Consum de energie, W | 2400 |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | In fata |
| Adaugarea apei in timpul calcarii | Da |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Regulator de aburi | Mecanica |
| Maner pliant | Nu |
| Stringerea cablului, avt | Nu |
| Modul de conectare la retea | Cu fir |
| Cablu pivotant | Da |
| Tipul fierul de calcat | P/u uz casnic |
| Tip de calcare | Сalcare cu aburi si uscata |
| Puterea, W | 2300-2599 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă