
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Puterea
1800 W
Tip de alimentare
Retea 220-230 V
Lungime lama, cm
40
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 4.1 |
| Garantie, luni | 24 |
| Lungimea cablului, m | 5 |
| Suplimentar | Capacitatea rezervorului de ulei 200 ml |
| Model | AKE 40 S, 0600834600 |
| Puterea | 1800 W |
| Tara de productie | Ungaria |
| Tipul | Ferastrau cu lant |
| Culoare | Verde |
| Tip de alimentare | Retea 220-230 V |
| Lungime lama, cm | 40 |
| Distribuirea lantului, " | 3/8 |
| Viteza lantului, m/s | 9 |
| Grosime element de antrenare, mm | 1.1 |
| Lama | Da |
| Lant | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă