
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Materialul corpului
Plastic
Tipul de cafea
Boabe
Culoare
Gri
Numarul de setari de macinare
5
Capacitate container boabe
500 g
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Saeco |
| Greutate, kg | 8 |
| Dimensiuni (IxLxA) | 38.1 x 21.5 x 45 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | RI9851/01 |
| Puterea | 1850 W |
| Tara de productie | Italia |
| Tipul | Aparat de cafea |
| Culoare | Gri |
| Tip constructiv | Independent |
| Reglarea intensitatii cafelei | Da |
| Regulator temperatura cafelei | Da |
| Materialul corpului | Plastic |
| Tava detasabila colectare picaturi | Da |
| Volumul vasului pentru lapte (L) | 0.5 L |
| Volumul rezervorului de apa | 2.5 L |
| Tipul de cafea | Boabe |
| Numarul de setari de macinare | 5 |
| Tipul dispozitivului | Espresso |
| Cappuccinatore | Automata |
| Tip de control | Electronic |
| Presiunea pompei | 15 bar |
| Tip incalzitor | Termobloc |
| Capacitate container boabe | 500 g |
| Preparare doua cesti | Da |
| Livrare de abur | Da |
| Livrare de apa fierbinte | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă