
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Culoare
Inox
Capacitate container boabe
260 g
Tipul de cafea
Boabe
Numarul de setari de macinare
3
Materialul corpului
Plastic/Metal
| Tipul | Aparat de cafea |
| Marca comerciala | Krups |
| Greutate, kg | 7.2 |
| Iluminarea butoanelor | Nu |
| Culoare | Inox |
| Model | EA815E70 |
| Tip constructiv | Independent |
| Puterea | 1450 W |
| Dimensiuni (IxLxA) | 33 x 24.5 x 36.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Tara de productie | Franta |
| Spalare automata a sistemului | Nu |
| Risnita de cafea incorporata | Da |
| Incalzire cestilor | Nu |
| Pregatirea ceaiului | Da |
| Irigare preventiva a cafelei | Nu |
| Sistem auto-curatare | Nu |
| Pornire/oprire | Da |
| Intensivitatea aburilor | Nu |
| Reglarea duritatii apei | Nu |
| Reglarea portiei de apa fierbinte | Da |
| Reglarea nivelului de macinare | Da |
| Regulator de temperaturi | Da |
| Regulator temperatura cafelei | Da |
| Reglarea intensitatii cafelei | Da |
| Inaltime, cm | 36.5 |
| Adincime, cm | 33 |
| Latime, cm | 24.5 |
| Presiune (Bar) | 15 |
| Sursa presiunii | Cu pompa |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.4 |
| Disponibilitatea display | Da |
| S-a terminat apa | Da |
| S-au terminat boabele de cafea | Da |
| Indicator de umplere a rezervorului | Da |
| Indicator de defectare | Nu |
| Indicatorul nivelului de murdarire a filtrului | Nu |
| Necesitatea spalarii | Da |
| Protectia de la activare fara apa | Nu |
| Protectie de la depasirea presiunii vaporilor | Nu |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Nu |
| Indicator sonor de la finalizare | Nu |
| Cartus p/u filtrarea apei | Nu |
| Dispozitiv p/u stringerea picaturilor | Da |
| Lingurita gradata | Nu |
| Chimia de inlaturare a calcarului | Nu |
| Volumul rezervorului de apa (L) | 1.7 |
| Volumul rezervorului p/u cafea (g) | 260 |
| Posibilitatea de a pregati 2 cesti | Da |
| Nr. de cesti de cafea | 2 |
| Volumul rezervorului de apa | 1.7 l |
| Compartiment p/u pastrarea cablului | Nu |
| Iluminarea cestilor | Nu |
| Indicator luminos de pornire | Nu |
| Maruntirea cerealelor | Da |
| Tipul de cafea | Boabe |
| Numarul de setari de macinare | 3 |
| Iluminare | Da |
| Consum de energie, W | 1450 |
| Regim de economisire a energiei | Nu |
| Tipul elementului de incalzire (in espresso) | Termobloc |
| Culoarea iluminarii din spate | Alba |
| Materialul capuccino | Metal |
| Marcarea nivelul apei | Nu |
| Tipul dispozitivului | Espresso |
| Capacitate container boabe | 260 g |
| Presiunea pompei | 15 bar |
| Tip incalzitor | Termobloc |
| Cappuccinatore | Manuala |
| Tip reglaj | Electronic |
| Materialul corpului | Plastic/Metal |
| Tava detasabila colectare picaturi | Da |
| Auto-deconectare | Da |
| Preparare doua cesti | Da |
| Livrare de abur | Da |
| Livrare de apa fierbinte | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă