
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Afișează istoricul prețului
Numarul de viteze
9
Culoare
Albastru deschis
Dimensiunea cadrului
S
Materialul jantei
ALUXX
Diametru roti
27.5
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Liv |
| Greutate, kg | 35 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Tempt E+ 2 |
| Culoare | Albastru deschis |
| Gender | Femei |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | S |
| Material cadru | ALUXX Aluminum, integrated KS18 kickstand mount |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta electrica |
| Diametru roti | 27.5 |
| Numarul de viteze | 9 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Tempt E+ 2 25km/h Aged Denim |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Alivio, M3100, 9-speed |
| Manete | Shimano Altus |
| Frana fata | Tektro HD-M286, hydraulic disc, 180mm[F] |
| Frana spate | Tektro HD-M286, hydraulic disc 160mm[R] |
| Furca | SR Suntour XCM 32 ATB Coil, NLO, 29/27.5, 100mm travel (XS-S: 27.5, M-L: 29) |
| Amortizator spate | Nu |
| Jante | Liv, GX03V, 27.5 / 29, Alluminum(XS-S: 27.5, M-L: 29er) |
| Carucioare | N/A |
| Bucse | Giant eTracker Sport, [F] 9mm QR [R] 135mm QR |
| Spite | Stainless steel |
| Anvelope | Maxxis Rekon 27.5x2.4 / 29 x 2.4 Wire Bead 60TPI (XS-S: 27.5, M-L: 29er) |
| Tija de sa | Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium |
| Sa | Liv Sport |
| Manere de frina | Tektro HD-M286 |
| Manere | Liv Comfort Ergo Microtech Plus |
| Tija | Giant Contact |
| Tija de legatura | FSA Comet E-Bike crank arm set FSA MegaTooth Direct-mount 1X steel 36T |
| Ghidon | Giant Connect TR Riser 31.8x750mm (XS-S), 780mm (M-L) |
| Pedale | Aluminum Platform |
| Caseta | Shimano CS-HG200, 11-36T |
| Lant | KMC e.9 Sport, e-bike optimized |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă