
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Afișează istoricul prețului
Numarul de viteze
9
Culoare
Albastru
Dimensiunea cadrului
XL
Materialul jantei
ALUXX
Diametru roti
28
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Explore E+ 2D GTS |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | XL |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta electrica |
| Diametru roti | 28 |
| Numarul de viteze | 9 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Explore E+ 2D GTS |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Alivio |
| Manete | Shimano Altus |
| Frana fata | Tektro HD-M275, hydraulic disc, 160/180mm |
| Frana spate | Tektro HD-M275, hydraulic disc, 160/180mm |
| Furca | SR Suntour NEX E25 NLO DS 63mm travel |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Da |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant eX-2, Tubeless Ready |
| Carucioare | N/A |
| Bucse | Giant eTracker, [F] 100x9mm QR [R] 135mm QR |
| Spite | Stainless |
| Anvelope | Giant Crosscut Gravel 2, 700x45c (622x45), Tubeless Ready, Reflex |
| Tija de sa | Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium |
| Sa | Selle Royal Vivo Ergo Moderate |
| Manere de frina | Tektro HD-M275 |
| Manere | Giant Contact Ergo Max Plus |
| Tija | Giant Contact |
| Ghidon | Giant Connect XC Riser 31.8 x 690mm |
| Pedale | Aluminum Platform |
| Caseta | Shimano CS-HG200, 11-36T, 9-Speed |
| Lant | KMC e.9 Sport, e-bike optimized |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă