Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Deschiderea usii
Maner
Tip de control
Mecanic
Volum
20 l
Tip constructiv
Independent
Puterea microundei
700 W
| Marca comerciala | Whirlpool |
| Greutate, kg | 11.9 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | MWD302WH |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Alb |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Tip constructiv | Independent |
| Acoperire interna | Emaliat |
| Inaltime, cm | 28.5 |
| Adincime, cm | 35.5 |
| Latime, cm | 45.6 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 28.5х45х6х35.5 |
| Nr. de grill-uri | 1 |
| Microunde+Grill | Da |
| Iluminarea camerei interioare | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Deschiderea usii | Maner |
| Regulatorul timpului | Nu |
| Ceas digital | Nu |
| Regim Grill | Da |
| Regim microunde | Da |
| Regim Decongelare | Da |
| Timer oprire | Da |
| Inel cu roti | Da |
| Platou de sticla | Da |
| Tip de control | Mecanic |
| Volum | 20 l |
| Puterea microundei | 700 W |
| Puterea grill | 800 W |
| Diametrul paletei | 27 cm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă