Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Deschiderea usii
Maner
Volum
20 l
Tip constructiv
Independent
Puterea microundei
800 W
| Auto-gatire | Da |
| Auto-incalzire | Da |
| Marca comerciala | Vitek |
| Greutate, kg | 11 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | VT-1693 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Negru |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Tip constructiv | Independent |
| Acoperire interna | Ceramică |
| Inaltime, cm | 28 |
| Adincime, cm | 39 |
| Latime, cm | 49 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 28x49x39 |
| Protectie de la copii | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Indicarea pornirii | Da |
| Carte de retete | Da |
| Grilaj din metal | Da |
| Inel cu roti | Da |
| Platou de sticla | Da |
| Nr. de grill-uri | 1 |
| Tipul grill-ului | Cuart |
| Timp maximal de preparare (min) | 95 |
| Regulatorul timpului | Nu |
| Ceas digital | 1 |
| Microunde+Grill | Da |
| Iluminarea camerei interioare | Da |
| Deschiderea usii | Maner |
| Regim Grill | Da |
| Regim microunde | Da |
| Regim Decongelare | Da |
| Timer oprire | Da |
| Simbol luminos al ecranului | Da |
| Culoarea de caractere luminoase | Verde |
| Volum | 20 l |
| Puterea microundei | 800 W |
| Puterea grill | 1000 W |
| Diametrul paletei | 24.5 cm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă