
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Dispozitiv compact pentru prepararea si incalzirea zilnica a alimentelor – incorporabila, cu grill, 25 l, 900 W, control sensor. Produs original, livrare in 24–72 ore.
Afișează istoricul prețului
Deschiderea usii
Buton
Tip de control
Sensor
Volum
25 l
Tip constructiv
Incorporabil
Puterea microundei
900 W
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 2 667 |
| 48 | 2 409 |
| 36 | 1 978 |
| 24 | 468 |
| 18 | 1 456 |
| 12 | 1 424 |
| 10 | 1 525 |
| 8 | 1 590 |
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 6 | 1 667 |
| 4 | 2 500 |
Credit
2 667 lei x 60 luni
În rate
1 667 lei x 6 luni
Ziua de naștere Bomba: 24 de ani de generozitate și 1000 de lei pentru fiecare
DetaliiPână la sfârșitul promoției
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Siemens |
| Greutate, kg | 18.3 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | BE555LMS0 |
| Iluminare | Da |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Negru |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Tip constructiv | Incorporabil |
| Acoperire interna | Inox |
| Inaltime, cm | 38.2 |
| Adincime, cm | 38.8 |
| Dimens.compart. (HxlxL),сm | 38-38.2 х 56-56.8 х 55 |
| Latime, cm | 59.4 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 38.2 x 59.4 x 38.8 |
| Disponibilitatea display | Da |
| Protectie de la copii | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Deschiderea usii | Buton |
| Tipul grill-ului | Cuart |
| Tip de control | Sensor |
| Volum | 25 l |
| Puterea microundei | 900 W |
| Puterea grill | 1200 W |
| Numar niveluri de putere | 5 |
| Diametrul paletei | 31.5 cm |
Cuptorul cu microunde incorporabil Siemens BE555LMS0 este o solutie moderna si functionala pentru bucatarie, destinata incalzirii, prepararii si decongelarii alimentelor. Sistemul de incorporare permite integrarea perfecta in mobilierul de bucatarie, oferind un aspect elegant si ordonat. Panoul frontal din inox si sticla se combina usor cu alte electrocasnice.
Volumul camerei de 25 litri ofera suficient spatiu pentru incalzirea si prepararea portiilor pentru familie. Puterea de pana la 900 W asigura incalzire rapida si uniforma a alimentelor. Nivelurile de putere permit selectarea modului potrivit pentru diferite tipuri de preparate.
Controlul electronic cu afisaj si selector rotativ permite setarea usoara a timpului si functiilor. Programele automate simplifica utilizarea zilnica, iar functia de decongelare ajuta la pregatirea corecta a produselor congelate.
Farfuria rotativa din sticla contribuie la distributia uniforma a caldurii in interiorul camerei. Interiorul este usor de curatat si conceput pentru utilizare frecventa. Siemens BE555LMS0 este un cuptor cu microunde incorporabil de 25 litri si 900 W potrivit pentru utilizare moderna si eficienta.
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă