
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Dispozitiv compact pentru prepararea si incalzirea zilnica a alimentelor – independent, cu grill, 23 l, 800 W, control electronic. Produs original, livrare in 24–72 ore.
Afișează istoricul prețului
Deschiderea usii
Maner
Tip de control
Electronic
Volum
23 l
Tip constructiv
Independent
Puterea microundei
800 W
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 60 | 694 |
| 48 | 626 |
| 36 | 515 |
| 24 | 122 |
| 18 | 379 |
| 12 | 370 |
| 10 | 397 |
| 8 | 414 |
| 6 | 514 |
| 4 | 700 |
Credit
694 lei x 60 luni
Ziua de naștere Bomba: 24 de ani de generozitate și 1000 de lei pentru fiecare
DetaliiPână la sfârșitul promoției
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Samsung |
| Greutate, kg | 13 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | MG23K3523AS |
| Iluminare | Da |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Gri |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Tip constructiv | Independent |
| Acoperire interna | Ceramică |
| Inaltime, cm | 27.5 |
| Adincime, cm | 39.2 |
| Latime, cm | 48.9 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 27.5 x 48.9 x 39.2 |
| Disponibilitatea display | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Deschiderea usii | Maner |
| Tipul grill-ului | Ten |
| Tip de control | Electronic |
| Volum | 23 l |
| Puterea microundei | 800 W |
| Puterea grill | 1100 W |
| Numar niveluri de putere | 6 |
| Diametrul paletei | 28 cm |
Cuptorul cu microunde cu grill Samsung MG23K3523AS este un model practic cu volum de 23 litri, conceput pentru incalzire, preparare si rumenire in utilizarea zilnica. Carcasa argintie ofera un aspect modern si se potriveste usor cu alte electrocasnice din bucatarie.
Puterea de 800 W asigura incalzire rapida si uniforma, iar grillul de 1100 W permite obtinerea unei cruste aurii pentru carne, pasare sau legume. Modul combinat microunde si grill ofera rezultate echilibrate intre viteza si calitatea prepararii.
Controlul electronic cu afisaj permite selectarea usoara a timpului si a functiilor. Nivelurile de putere si programele automate simplifica utilizarea zilnica, iar functia de decongelare dupa timp sau greutate ajuta la pregatirea corecta a alimentelor congelate.
Interiorul cu email bio-ceramic este rezistent la zgarieturi si usor de curatat. Farfuria rotativa din sticla contribuie la distributia uniforma a caldurii, iar protectia pentru copii ofera siguranta suplimentara. Samsung MG23K3523AS este un cuptor cu microunde cu grill de 23 l si 800 W / 1100 W potrivit pentru utilizare eficienta in fiecare zi.
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă