Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Deschiderea usii
Buton
Tip de control
Electronic
Volum
20 l
Tip constructiv
Independent
Puterea microundei
800 W
| Auto-gatire | Da |
| Auto-incalzire | Da |
| Marca comerciala | Samsung |
| Garantie, luni | 36 |
| Model | GW-731KB |
| Tara de productie | Malaysia |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Negru |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Tip constructiv | Independent |
| Acoperire interna | Emaliat |
| Inaltime, cm | 27.5 |
| Adincime, cm | 40.6 |
| Latime, cm | 48.9 |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Indicarea pornirii | Da |
| Indicare regimului de functionare | Da |
| Nr. de grill-uri | 1 |
| Tipul grill-ului | Cuart |
| Timp maximal de preparare (min) | 90 |
| Regulatorul timpului | Nu |
| Ceas digital | 1 |
| Microunde+Grill | Da |
| Grilaj jos p/u grill | Da |
| Inel cu roti | Da |
| Platou de sticla | Da |
| Iluminarea camerei interioare | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Deschiderea usii | Buton |
| Regim Grill | Da |
| Regim microunde | Da |
| Regim Decongelare | Da |
| Simbol luminos al ecranului | Da |
| Tip de control | Electronic |
| Volum | 20 l |
| Puterea microundei | 800 W |
| Puterea grill | 1100 W |
| Diametrul paletei | 26 cm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă