
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Deschiderea usii
Maner
Tip de control
Sensor
Volum
20 l
Tip constructiv
Independent
Puterea microundei
700 W
| Marca comerciala | Hisense |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | H20MOBS4HG |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Negru |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Puterea grill-ului, W | Pina la 1000 W |
| Tip constructiv | Independent |
| Acoperire interna | Emaliat |
| Inaltime, cm | 26.1 |
| Adincime, cm | 32.6 |
| Latime, cm | 45.5 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 26.1x45.5x32.6 |
| Adancime | pina la 33.9 cm |
| Protectie de la copii | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Indicarea pornirii | Da |
| Indicare regimului de functionare | Da |
| Nr. de grill-uri | 1 |
| Tipul grill-ului | Электрический |
| Puterea, W | Pina la 1200 W |
| Timp maximal de preparare (min) | 99 |
| Regulatorul timpului | Nu |
| Ceas digital | 1 |
| Iluminarea camerei interioare | Da |
| Deschiderea usii | Maner |
| Regim Grill | Da |
| Regim microunde | Da |
| Regim Decongelare | Da |
| Timer oprire | Da |
| Simbol luminos al ecranului | Da |
| Culoarea de caractere luminoase | Blue |
| Platou de sticla | Da |
| Tip de control | Sensor |
| Volumul camerei, (l) | Mediu (20 pina la 24.9 l) |
| Volum | 20 l |
| Diametrul mesei din sticla | 25-27.9 cm |
| Diametrul paletei | 25 cm |
| Puterea microundei | 700 W |
| Puterea grill | 800 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă