
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Deschiderea usii
Buton
Tip de control
Electronic
Volum
25 l
Tip constructiv
Independent
Puterea microundei
800 W
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 15.9 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | FEL053MS2 |
| Tara de productie | Germania |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Negru |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Tip constructiv | Independent |
| Acoperire interna | Emaliat |
| Inaltime, cm | 29 |
| Adincime, cm | 37 |
| Latime, cm | 49.5 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 29х49.5х37 |
| Protectie de la copii | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Deschiderea usii | Buton |
| Seria | Serie | 2 |
| Tipul grill-ului | Cuart |
| Tip de control | Electronic |
| Volum | 25 l |
| Puterea microundei | 800 W |
| Puterea grill | 1000 W |
| Diametrul paletei | 29 cm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă