
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Deschiderea usii
Buton
Tip de control
Mecanic
Volum
17 l
Tip constructiv
Independent
Puterea microundei
800 W
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 10.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | HMT 75G450 |
| Iluminare | Da |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Argintiu |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Tip constructiv | Independent |
| Acoperire interna | Emaliat |
| Inaltime, cm | 29 |
| Adincime, cm | 32 |
| Latime, cm | 46.2 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 29x46.2x32 |
| Disponibilitatea display | Da |
| Protectie de la copii | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Deschiderea usii | Buton |
| Tipul grill-ului | Ten |
| Tip de control | Mecanic |
| Volum | 17 l |
| Puterea microundei | 800 W |
| Puterea grill | 1000 W |
| Numar niveluri de putere | 5 |
| Diametrul paletei | 24 cm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă