
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Playstation 5 Slim (Blu-Ray) White + Controller Dual Sense Media suportat :Blu-ray, BD-R, BD-RE, BD-ROM, DVD-Video, DVD+R/RW, DVD-R/RW, CD/-R/-RW, Formate de redare:AVCHD, MPEG4 , MP3, AAC , ATRAC3 Plus, JPEG Hard disk (HDD/SSD),GB:1000, Gamepad far
Modulul Wi-Fi
1
Seria
PlayStation 5 Slim
Capacitatea totala a memoriei
1024 GB
Tip de memorie
SSD
HDMI
1
| RJ-45 LAN | Da |
| Marca comerciala | Sony |
| Greutate, kg | 2.6 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Playstation 5 Slim (Blu-Ray) White + Controller Dual Sense |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Consola pentru jocuri |
| Culoare | Negru/Alb |
| Versiunea Bluetooth | 5.1 |
| Modulul Wi-Fi | Da |
| Inaltime, mm | 358 |
| Adincime, mm | 216 |
| Latime, mm | 80 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 3.5 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | Ryzen Zen 2 |
| Modelul GPU | Radeon RDNA 2 |
| Producator placii video | AMD |
| Modulul Bluetooth | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Tipul rezolutiei | 8K |
| Frecvenra ecranului | 120 Hz |
| Seria | PlayStation 5 Slim |
| Tip de memorie RAM | GDDR6 |
| Capacitatea totala a memoriei | 1024 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Standarte Wi-Fi | 802.11ax |
| Unitate optica | Da |
| HDMI | 1 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-C | 2 |
| Numarul de gamepad-uri | 2 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă