
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Modulul Wi-Fi
1
Seria
Switch™ OLED
Capacitatea totala a memoriei
64
Tip de memorie
SSD
| Marca comerciala | Nintendo |
| Greutate, kg | 0.420 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Switch OLED 64GB Neon Blue and Neon Red |
| Specificul | OLED display |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Consola portabila pentru jocuri |
| Culoare | Negru |
| Timp de incarcare a acumulatorului | 2 ore |
| Modulul Wi-Fi | Da |
| Inaltime, mm | 255 |
| Adincime, mm | 100 |
| Latime, mm | 205 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 1.02 GHz |
| Producator de procesoare | NVIDIA |
| Procesor | nVidia Tegra X1 |
| Modelul GPU | Tegra |
| Producator placii video | NVIDIA |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1280 x 720 |
| Tipul rezolutiei | HD |
| Tip de matrice | OLED |
| Seria | Switch™ OLED |
| Tip de memorie RAM | LPDDR4X |
| Capacitatea totala a memoriei | 64 |
| Tip de memorie | SSD |
| Tipul acumulatorului | Li-ion |
| Capacitatea acumulatorului | 4310 mAh |
| Functionare de la acumulator | Pina la 9 ore |
| Touch Display | Da |
| Conector 3.5 mm | Da |
| USB Type-C | 1 |
| Diagonala ecranului | 7" |
| Numarul de gamepad-uri | 2 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă