
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Modulul Wi-Fi
1
Seria
ROG Ally X
Capacitatea totala a memoriei
1024 GB
Tip de memorie
PCIe 4.0 SSD
| RJ-45 LAN | Nu |
| Marca comerciala | Asus |
| Greutate, kg | 0.6 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | ROG Ally X (2024) RC72LA RC72LA-ALLYX.Z1X |
| Sistem de operare (OS) | Windows 11 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Consola portabila pentru jocuri |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 5.2 |
| Timp de incarcare a acumulatorului | 2 ore |
| Modulul Wi-Fi | Da |
| Inaltime, mm | 111 |
| Adincime, mm | 36.9 |
| Latime, mm | 280 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 3.3 GHz - 5.1 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | Ryzen Z1 Extreme |
| Modelul GPU | Radeon RDNA 3 |
| Producator placii video | AMD |
| Modulul Bluetooth | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 24 GB |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1920 x 1080 |
| Tipul rezolutiei | Full HD |
| Tip de matrice | IPS |
| Frecvenra ecranului | 120 Hz |
| Seria | ROG Ally X |
| Tip de memorie RAM | LPDDR5 |
| Card de memorie | Da |
| Capacitatea totala a memoriei | 1024 GB |
| Tip de memorie | PCIe 4.0 SSD |
| Standarte Wi-Fi | 802.11ax |
| Tipul acumulatorului | Li-ion |
| Capacitatea acumulatorului | 5263 mAh |
| Functionare de la acumulator | Pana la 3 ore |
| Touch Display | Da |
| Conector 3.5 mm | Da |
| USB Type-C | 2 |
| Diagonala ecranului | 7" |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă