
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
HDMI
1
Modulul Wi-Fi
1
Seria
PlayStation 5
Capacitatea totala a memoriei
825 GB
Tip de memorie
SSD
| HDMI | Da |
| USB Type-A | 3 |
| USB Type-C | 1 |
| RJ-45 LAN | Da |
| Marca comerciala | Sony |
| Greutate, kg | 4.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | PlayStation 5 Digital White + Controller Dual Sense |
| Specificul | 3D AudioTech |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Consola |
| Culoare | White |
| Versiunea Bluetooth | 5.1 |
| Modulul Bluetooth | Nu |
| Modulul Wi-Fi | Da |
| Inaltime, mm | 104 |
| Adincime, mm | 260 |
| Latime, mm | 390 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Producator procesorului | AMD |
| Viteza procesorului | 3.5 GHz |
| Procesor | Ryzen Zen 2 |
| Modelul GPU | Radeon RDNA 2 |
| Producator placii video | AMD |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Tip de memorie RAM | GDDR6 |
| Card de memorie | Da |
| Capacitatea totala a memoriei | 825 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Rezolutia ecranului, Pix | 3840x2160 |
| Tipul rezolutiei | 4K |
| Frecvenra ecranului | 120 Hz |
| Seria | PlayStation 5 |
| Standarte Wi-Fi | 802.11ax |
| Numarul de gamepad-uri | 2 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă