
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 1.3 |
| Garantie, luni | 24 p-u pers. fizice/ 12 p-u p. juridice |
| Model | GIM 120, 0601076800 |
| Tipul | Clinometru digital |
| In complect | Husa, 4 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Lungimea (cm) | 120 |
| Alimentare | 4 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Domeniu de masurare ° | 0–360° (4 x 90°) |
| Precizie de masurare electronica 0°/90° | ± 0,05° |
| Precizie de masurare nivele ° | ± 0,057° = ± 1 mm/m |
| Prindere stativ | 1/4" |
| Seria | Professional |
| Display digital | Da |
| Culoare | Albastru |
| Unitati de masura | °, %, mm/m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă