Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Puterea
750 W
Tipul
Ciocan rotopercutor
Regimuri de functionare
Gaurire, Gaurire cu percutie, Daltuire
Energie de percutie (EPTA)
pina la 3 J
Diam. de gaurire in beton, max
Pina la 28 mm
| Marca comerciala | Skil |
| Greutate, kg | 3.3 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 750 W 1758 AN, F0151758 |
| Puterea | 750 W |
| Tara de productie | Germania |
| Tipul | Ciocan rotopercutor |
| Culoare | Verde cu negru |
| Puterea, W | 750 |
| Tip de alimentare | 220-230 V |
| Numar percutii la turatia la mersul in gol, percutii/min | 5900 |
| Energie de percutie (EPTA), J | 2 |
| Energie de percutie (EPTA) | pina la 3 J |
| Diam. de gaurire in beton, mm | 24 |
| Diam. de gaurire in beton, max | Pina la 28 mm |
| Diam. de gaurire in lemn, mm | 40 |
| Diam. de gaurire in otel, mm | 13 |
| Valiza profesionala | Da |
| Mandrina interschimbabila SDS-plus | Da |
| Regimuri de functionare | Gaurire, Gaurire cu percutie, Daltuire |
| Sistema Vibration-Control | Da |
| Tipul sisteme de prindere | SDS-plus |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă