
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Tipul
Ciocan rotopercutor
Regimuri de functionare
Gaurire, Gaurire cu percutie
Puterea
pina la 900 W
Energie de percutie (EPTA)
pina la 3 J
Diam. de gaurire in beton, max
Pina la 28 mm
| Marca comerciala | Skil |
| Greutate, kg | 2.4 |
| Model | 1740AN, F0151740AN |
| Tara de productie | Germania |
| Tipul | Ciocan rotopercutor |
| Puterea | pina la 900 W |
| Puterea, W | 580 |
| Revers | Da |
| Numar percutii la turatia la mersul in gol, percutii/min | 7150 |
| Energie de percutie (EPTA), J | 1.5 |
| Cuplaj de suprasarcina | Nu |
| Energie de percutie (EPTA) | pina la 3 J |
| Tip de alimentare | 220-230 V |
| Culoare | Negru |
| Turatie la mersul in gol, rot/min | 1300 |
| Regulatorul electronic de vitezei | Nu |
| Sistema Vibration-Control | Nu |
| Diam. de gaurire in lemn, mm | 30 |
| Diam. de gaurire in otel, mm | 13 |
| Valiza profesionala | Da |
| Limitator de reglare a adancimii | Da |
| Mаner suplimentar | Nu |
| Mandrina interschimbabila SDS-plus | Nu |
| Regimuri de functionare | Gaurire, Gaurire cu percutie |
| Tipul sisteme de prindere | SDS-plus |
| Diam. de gaurire in beton, mm | 18 |
| Diam. de gaurire in beton, max | Pina la 28 mm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă