
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Puterea
720 W
Tipul
Ciocan rotopercutor
Regimuri de functionare
Gaurire, Gaurire cu percutie, Daltuire
Energie de percutie (EPTA)
pina la 3 J
Diam. de gaurire in beton, max
Pina la 28 mm
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 3 |
| Dimensiuni (IxLxA) | 24x25x37 |
| Model | PBH 2800 RE, 0603393020 |
| Puterea | 720 W |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Ciocan rotopercutor |
| Culoare | Verde |
| Puterea, W | 720 |
| Revers | Da |
| Turatie nominala, rot/min | 1300 |
| Numar percutii la turatia la mersul in gol, percutii/min | 4000 |
| Energie de percutie (EPTA), J | 2.6 |
| Cuplaj de suprasarcina | Da |
| Energie de percutie (EPTA) | pina la 3 J |
| Tip de alimentare | 220-230 V |
| Diam. de gaurire in beton, mm | 26 |
| Diam. de gaurire in beton, max | Pina la 28 mm |
| Diam. de gaurire in lemn, mm | 30 |
| Diam. de gaurire in otel, mm | 13 |
| Valiza profesionala | Da |
| Regimuri de functionare | Gaurire, Gaurire cu percutie, Daltuire |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă