Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Puterea
550 W
Tipul
Ciocan rotopercutor
Regimuri de functionare
Gaurire, Gaurire cu percutie
Energie de percutie (EPTA)
pina la 3 J
Diam. de gaurire in beton, max
Pina la 28 mm
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 1.8 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | GBH 2-18 RE, 0611258322 |
| Puterea | 550 W |
| Tara de productie | Germania |
| Tipul | Ciocan rotopercutor |
| Culoare | Albastru |
| Puterea, W | 550 |
| Revers | Da |
| Numar percutii la turatia la mersul in gol, percutii/min | 0-3960 |
| Energie de percutie (EPTA), J | 1.7 |
| Cuplaj de suprasarcina | Da |
| Energie de percutie (EPTA) | pina la 3 J |
| Tip de alimentare | 220-230 V |
| Diam. de gaurire in beton, mm | 18 |
| Diam. de gaurire in beton, max | Pina la 28 mm |
| Diam. de gaurire in lemn, mm | 30 |
| Diam. de gaurire in otel, mm | 13 |
| Valiza profesionala | Da |
| Limitator de reglare a adancimii | Da |
| Mаner suplimentar | Da |
| Regimuri de functionare | Gaurire, Gaurire cu percutie |
| Sistema Vibration-Control | Da |
| Tipul sisteme de prindere | SDS-plus |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă