
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Wi-Fi
Da
Suport GPS
1
Standarde de retea
2G, 3G, 4G, 5G
Tipul cartelei SIM
E-Sim
| Wi-Fi | Da |
| Marca comerciala | Apple |
| Greutate, gr | 61.6 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Watch Ultra 3 GPS + Cellular 49mm Black Titanium Case with Black/Charcoal Trail Loop - S/M |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Smart watch |
| Culoare | Natural |
| Marime | 49 x 44 x 12 mm |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Microfon incorporat | Da |
| Nr. de nuclee | 2 |
| Model procesor | Apple S10 |
| Materialul corpului | Титан, Сапфир |
| Suport GPS | 1 |
| Diagonala ecranului, inch | 1.98 |
| Rezolutia display-ului, pix | 514 x 422 |
| Seria modelului | Watch Ultra 3 |
| Standarde de retea | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Tipul display-ului | Retina LTPO3 OLED |
| Tipul cartelei SIM | E-Sim |
| Sistem de operare | watchOS 26 |
| Compatibil cu OS | iOS |
| Boxe interne | Da |
| NFC | Da |
| Touch Display | Da |
| Rezolutia ppi | 326 |
| Monitoring | Pulsul cardiac, activitatii fizice, somnului, viteza de deplasare, traseu de deplasare |
| Pedometru | Da |
| Senzor cardio | Da |
| Accelerometru | Da |
| Gyroscope | Da |
| Oxigenarea singelui (SpO2) | Da |
| Materialul centurei | Silicon |
| Standard de protectie antipraf si apa | IP6X |
| Dimensiunea ceasului, mm | 49 |
| Marimea curea | 130 - 200 mm |
| Mesagerie | Da |
| Memorie incorporata | 64 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă