
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | VENTURA |
| Model | L, 58 - 62 cm, sliver/whi |
| Tipul | Casca |
| Culoare | Gri-alb |
| Marime | L |
| Gender | Unisex |
| Compozitie | 100% Plastic |
| Grupa | Casca de protectie |
| Virsta | Adulti |
| Modelul | L, 58 - 62 cm, sliver/whi |
| Tara de origine | Germania |
| Denumire model | L, 58 - 62 cm, sliver/whi |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă