
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | PROMAX |
| Model | PROMAX, 2.200 x 1.1 mm |
| Tipul | Cablu schimbator |
| Culoare | Rosu |
| Marime | 2100x1.1 mm |
| Gender | Unisex |
| Compozitie | Inox 100% |
| Grupa | Cablu schimbator |
| Virsta | Adulti |
| Tara de origine | Germania |
| Denumire model | PROMAX, 2.200 x 1.1 mm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă