
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Numarul de viteze
Da
Materialul cutitului
Inox
Puterea
700-999 W
Consum de energie, W
900
Tipul blenderului
Smoothie
| Marca comerciala | Nutribullet |
| Greutate, kg | 3.2 |
| Garantie, luni | 24 |
| Lungimea cablu, m | 0.75 |
| Material | Plastic |
| Model | Pro Mineral NB907MAJD 0.9L 900W |
| Puterea | 700-999 W |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Blender pentru smoothie |
| Culoare | Матовый нефритовый |
| Numarul de duze | pina la 3 |
| Num total de viteze | 1-5 |
| Conect./Deconect. | Da |
| Capacit. bol blender (ml) | 900 |
| Inaltime, cm | 37.6 |
| Adincime, cm | 14 |
| Latime, cm | 14 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Protectie la activare spontana | Da |
| Numarul de viteze | Da |
| Capac p/u pastrare in frigider | Da |
| Baza de cauciuc anti-alunecare | Дa |
| Cutit p/u maruntirea ghetei | Da |
| Materialul corpului | Тритан |
| Materialul cutitului | Inox |
| Tip de cutit | Incorporat |
| Materialul bolului | Sticla |
| Picioruse cu ventuze | Da |
| Volumul total al bolului, l | pina la 2 l |
| Volum, ml | 700 |
| Consum de energie, W | 900 |
| Tipul blenderului | Smoothie |
| Tip de consum de energie | Retea 220-230 V |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă