
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Afișează istoricul prețului
Greutate, kg
9.33
Culoare
Rosu-galben
Gender
Barbati
Dimensiunea cadrului
58
Diametru roti
28
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Trek |
| Greutate, kg | 9.33 |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | EMONDA ALR 4 DISC |
| Culoare | Rosu-galben |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | 58 |
| Material cadru | Ultralight 300 Series Alpha Aluminium, 142x12 mm thru axle |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta sosea |
| Diametru roti | 28 |
| Numarul de viteze | 2x10 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | EMONDA ALR 4 DISC Radioactive Red to Marigold Fade |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano Tiagra 4700, braze-on |
| Schimbator spate | Shimano Tiagra 4700, long cage, 34T max cog |
| Manete | Shimano Tiagra R4720, 10-speed |
| Frana fata | Shimano Tiagra hydraulic disc |
| Frana spate | Shimano Tiagra hydraulic disc |
| Furca | Emonda SL full carbon, tapered carbon steerer, internal brake routing, flat-mount disc, 12x100 mm thru axle |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Bontrager Affinity Disc, Tubeless Ready, 24-hole, 21 mm width, Presta valve |
| Carucioare | Shimano, press fit |
| Bucse | Hub front : Bontrager alloy, sealed bearing, 100x12 mm thru axle. Hub rear: Bontrager alloy, sealed bearing, 142x12 mm thru axle |
| Spite | 14 g stainless steel, black |
| Anvelope | Bontrager R1 Hard-Case Lite, wire bead, 60 tpi, 700x25 mm |
| Tija de sa | Bontrager Comp, 6061 alloy, 27.2 mm, 8 mm offset, 330 mm length |
| Sa | Bontrager Verse Comp, steel rails, 145 mm width |
| Manere | N/A |
| Tija | Bontrager Elite, 31.8 mm, Blendr-compatible, 7-degree, 100 mm length |
| Tija de legatura | Shimano Tiagra 4700, 50/34, 175 mm length |
| Ghidon | Bontrager Comp VR-C, alloy, 31.8 mm, 100 mm reach, 124 mm drop, 44 cm width |
| Caseta | Shimano Tiagra HG500, 12-28, 10 speed |
| Lant | Shimano Tiagra HG54, 10-speed |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă