
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Afișează istoricul prețului
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Trek |
| Greutate, kg | 14.4 |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Marlin 7 Gen 3 |
| Tipul | Bicicleta profesional |
| Culoare | Gri |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | M |
| Material cadru | Alpha Silver Aluminium, internal routing, chainstay disc-brake mount, rack and kickstand mount, 135x5 mm QR |
| Virsta, ani | Adulti |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 1x10 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Marlin 7 Gen 3 Galactic Grey |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Deore M5120, long cage |
| Manete | Shimano Deore M4100 |
| Frana fata | Tektro MD-M280 mechanical disc |
| Frana spate | Tektro MD-M280 mechanical disc |
| Furca | RockShox Judy, coil spring, preload, TurnKey lockout, 46 mm offset for 29 wheel, 100 mm QR, 100 mm travel |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Bontrager Connection, double-wall, 32-hole, 20 mm width, Presta valve |
| Carucioare | threaded |
| Bucse | Hub front: Formula DC-20, alloy, 6-bolt, 5x100 mm QR. Hub rear: Formula DC-22, alloy, 6-bolt, 135x5 mm QR |
| Spite | 14 g stainless steel, black |
| Anvelope | Bontrager XR2 Comp, wire bead, 30 tpi, 29x2.20 |
| Tija de sa | Bontrager alloy, 31.6 mm, 12 mm offset, 360 mm length |
| Sa | Bontrager Arvada, steel rails, 138 mm width |
| Manere | Bontrager XR Trail Comp, nylon lock-on |
| Tija | Bontrager Comp, 31.8 mm, Blendr compatible, 7-degree, 70 mm length |
| Tija de legatura | FSA Alpha Drive, 28T steel ring, 55 mm chainline, 175 mm length |
| Ghidon | Bontrager alloy, 31.8 mm, 5 mm rise, 720 mm width |
| Pedale | VP-536 nylon platform |
| Caseta | Shimano Deore M4100, 11-46, 10-speed |
| Lant | KMC Z7 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă