
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Numarul de viteze
1x1
Diametru roti
20
Dimensiunea cadrului
One size
Material cadru
Alpha Silver Aluminium
| Marca comerciala | Trek |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | PRECALIBER 20 7SP GIRLS |
| Tipul | Bicicleta p/u copii |
| Culoare | Negru |
| Gender | Femei |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 20 |
| Dimensiunea cadrului | One size |
| Material cadru | Alpha Silver Aluminium |
| Virsta, ani | Copii |
| Caseta | Nu |
| Numarul de viteze | 1x1 |
| Lant | Nu |
| Denumire model | PRECALIBER 20 7SP GIRLS Voodoo Black |
| Materialul jantei | Aluminiu |
| Frana spate | Alloy Linear Pull |
| Furca | Kids steel fork |
| Suport | Da |
| Jante | Alloy 20, 32-hole, Schrader valve |
| Carucioare | Square taper, 68 mm, sealed cartridge |
| Bucse | Alloy, 100 mm bolt-on |
| Spite | 14 g stainless steel, black |
| Anvelope | Bontrager XR1, wire bead, 27 tpi, 20x2.25 |
| Tija de sa | N/A |
| Sa | Kids padded, integrated seat post, with handle |
| Manere | Kids grip, 125 mm width |
| Tija | Bontrager Approved alloy, 25.4 mm clamp, 15-degree rise, 60 mm |
| Tija de legatura | ProWheel alloy, 32T steel ring w/double guard, 127 mm length |
| Ghidon | Kids steel, 25.4 mm clamp, 40 mm rise, 560 mm width |
| Pedale | Kids Satellite, 9/16 thread |
| Tara de origine | China |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă